Warning: session_start() [function.session-start]: open(/var/lib/php/sess_9dc0156df0874b9bd34bce435f96349e, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in /usr/local/hosting/home/detskaklinika.cz/web/www/_edit/frame_webpage_login.php on line 3
Vítá vás Dětská klinika Olomouc - Dětská klinika Fakultní nemocnice Olomouc

Vítá vás Dětská klinika Olomouc

Dětská klinika při Fakultní nemocnici Olomouc a Univerzitě Palackého v Olomouci je předním klinickým, výukovým a vědeckovýzkumným pracovištěm v České republice. Jedná se o moderní, progresivní pracoviště s individuálním přístupem ke každému dítěti a s vysoce kvalifikovaným personálem. 

Poskytuje komplexní diagnostickou a léčebnou péči dětským pacientům od novorozeneckého věku až do dospělosti. Je zde soustředěno několik center pro léčbu specifických onemocnění a řada odborných pediatrických ambulancí. Zabezpečuje výuku pregraduálních studentů Lékařské fakulty a také Fakulty zdravotních věd Univerzity Palackého v Olomouci. Na Dětské klinice jsou také školeni lékaři v rámci doktorského studia a probíhá zde i postgraduální příprava v oboru Dětského lékařství. 

Aktuality dětské kliniky:

» Archív aktualit